Blog Başlık

 • Şubat 08, 2022 Moda

  Termal tatil, hem rahatlamak isteyenlerin hem de şifa bulmak isteyenlerin ilk tercihidir.  Ülkemiz termal kaynaklar bakımından zengin bir konumda olduğu için seçenekleriniz bir hayli fazladır. Uygun bir tesis bulunması durumunda yılın her ayı termal tatil yapılabilir. Peki ama kaplıcaya giderken yanımıza ne almalıyız? Bu sorunun cevabını sizin için araştırdık. 
   

  moda
 • Şubat 08, 2022 Moda

  Mom jean, daha şimdiden 2022 yılının en çok aranan pantolonları arasında yer alıyor. Peki ama Mom Jean nedir? Diğer pantolonlardan farkı nelerdir? 
   

  moda
 • Şubat 08, 2022 Moda

  Tatile giderken rahat bir şekilde hareket etmek için yanınıza alacağınız kıyafetleri, aksesuarları, kişisel bakım ürünlerini önceden planlamanı daha iyi olacaktır. Bavul hazırlığı yaparken, listenizde eksik bir şey olmamasına dikkat etmeniz daha iyi olacaktır. Hazırlığınızı yaparken, yapacağınız tatilin yaz tatili mi kış tatili mi olacağı, hava durumu, konaklayacağınız mekan gibi etkenler  hazırlık sürecinde önemli rol oynar. 

  moda
 • Şubat 08, 2022 Moda

  Giyeceğimiz kıyafetler hava şartlarına göre değişiklik gösterebiliyor. Özellikle geçiş dönemlerinde ne giyilir sorusu çoğu kişi tarafından merak ediliyor.. Şubat ayları için tavsiye edilen belli kıyafet tarzları bulunmaktadır. Erkekler için Şubat aylarında giyilecek olan kıyafetler, kot ceket, şişme mont, deri ceket, trençkot, kaşe kaban gibi kıyafetleri tercih edebilirsiniz.

  moda
 • Ocak 10, 2022 Moda

  Mom jean pantolonların tek adresi olan Outfit-Man, tüm kreasyonu ile oldukça geniş bir yelpazeye sahip. Farklı tasarım, renk ve bedenleri ile mom jean pantolonlar, hemen hemen her erkeğin tercihleri arasında yer alıyor.
  Farklı modellere sahip olan mom jean pantolonlar, basic, havuç kesim ve de yırtıklı modelleri ile tüm dikkatleri üzerine çekmiş durumda. Mom jeanların bu denli tercih edilmesinin en yaygın nedeni ise rahat bir kesime sahip olmaları. Spor giyimin yanı sıra smart casual şıklığın da bir parçası olan mom jeanler, sosyal ve iş hayatında alternatif olarak tercih edilebilecek ürünler arasında çok uzun zaman önce yer aldı

  mom jean