Blog Başlık

 • Temmuz 28, 2022 Moda

  Erkek modasında tüm mevsimlere damga vuran ürünlerde temel özellikler elbette şıklık ve rahatlıktır. Kış modası düşünüldüğünde hem şık hem de rahat parçalar bulmak biraz zorlayıcı olabilir. Kalın kumaşlar, trikolar ve ağır kabanlar her ne kadar şıklığa oldukça etki etse de konfor yönünden yeterince tatmin edici olmayabilir. Sweatshirt, tam da bu noktada erkek modasında kendisine özel bir yer edinen rahat şık parçalar arasında gösterilebilir. Hem gün içerisinde çeşitli aktivitelerde hem de özel buluşma ve etkinliklerde, konforu ve şıklığı ile tarzları başarıyla tamamlayan sweatshirt modelleri, sezonun en çok tercih edilen üst giyim parçaları arasında gösterilebilir.

  Sweatshirt
 • Haziran 09, 2022 Moda

  Erkek modasının simge isimlerinde Outfit- Man yeni sezonda da benzersiz tasarımlarla tarzınızı yansıtmanıza yardımcı olacak. Kaliteli ve bir o kadar da şık erkek gömlek modelleri ile yaz aylarında siz de tarzınızı tamamlayabilirsiniz. 2022 yılının İlkbahar- Yaz kreasyonu içerisinde en göz alıcı parçalardan biri olan oversize gömlek modelleri Outfit- Man’de sizleri bekliyor.     Yeni sezonda da erkek modasında en ön planda gömlekler yer alıyor. Oversize gömlekler ister kot pantolon ister şort ile harika bir şekilde kombinlenebilir. Ayrıca deniz kenarında şortun üstüne giyerek de harika bir kombin yaratabilirsiniz. Yaz aylarında harika bir kıyafet tercihi olacak gömlekler hem şık görünmenize hem de olukça konforlu bir kullanıma olanak sağlamaktadır.

  Oversize Gömlek
 • Mayıs 23, 2022 Moda

  Oversize kavramı, kullandığımız günlük dil içerisine kısa zamanda girmiş ve modanın nabzını tutan kavramlardan biri haline gelmiş durumda. Normalden büyük bedende kıyafetler olarak kısaca özetleyebileceğimiz oversize kavramı aslında genel anlamda tişört modelleri üzerinde etkili. Bunun yanında sonradan alt giyim, günlük basic elbiseler ve gömleklere de yansıyarak günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Rahatlık, günümüzde modaya yansıdı. Elbette, eskiden beri var olan ancak pek kıymeti bilinmemiş parçalar olan oversize t-shirt modelleri değerlendi. En tarz tişört modelleri arasında sayabileceğimiz oversize parçalar, birçok şeyle kombinlenebiliyor. Ancak yine de bunu yapmak için seçilebilecek güvenli parçaların olması önemli.

  Oversize T-shirt
 • Mayıs 23, 2022 Moda

  Erkek şort modelleri, genel anlamda kadınların şort modellerine göre daha kısıtlıdır. Ancak yine de uzun bir süredir erkekler tarafından tercih ediliyor. Son yıllarda rahatlıktan ödün vermeyen kombinler ön planda olduğu için tabii ki spor şort kullanımı daha yaygın olsa da standart kot şortlar, keten şort kombinleri de oldukça kullanılıyor. Yaz aylarının vazgeçilmezi şortlarınızı seçerken uygun bir kumaş seçmenizi önermek yapacağımız ilk iş olmalı. Cildinizi terletmeyecek, yaz aylarının sıcaklarında cildinizi rahatsız etmeyecek, kaliteli kumaştan şortlar tercih etmelisiniz. Outfit-Man, cildinizi rahat tutacak kumaşlardan yapılmış, kaliteli ve tarz erkek şort modelleri bulabileceğiniz yerlerden birisi.

  Şort
 • Mart 23, 2022 Moda

  Gün geçtikçe değişen moda trendleri sayesinde klasik gömlekler de tarz değiştirdi. Eski ve alışılagelmiş kalıptaki gömlekler artık yerini, daha rahat ve tarz bir görünüme bırakıyor. Asimetrik kesimler ve volan detaylarıyla süslenen yeni gömlekler, oversize kalıpları ve uzun kollarıyla da sokak stiline yeni bir haba getirecek gibi görünüyor.

  moda