Blog Başlık

 • Ağustos 22, 2022 Moda

  Keten gömlek, terletmeyen dokusuyla yaz ve bahar mevsimlerinin vazgeçilmez parçaları arasındadır. Hava geçirgenliği yüksek olan gömleklerden biridir. Bu nedenle yaz aylarında serin tutar ve çok daha konforlu hissetmenizi sağlar. Ayrıca keten gömlekler, doğal liflerin bir araya getirilmesiyle meydana gelir. Böylece cildinizde hiçbir şekilde alerjik reaksiyona neden olmaz.

  Keten Gömlek
 • Ağustos 19, 2022 Moda

  Erkeklere özel dizayn edilen jogger model pantolonlar, genel olarak lastik kullanılmayan üretilen tekstil ürünleridir. İpsiz ve klasik bir kesime sahip olan jogger pantolon modelleri farklı gömlek ve tişörtler ile de kombinlenebilmektedir. Erkeklerin özellikle ilkbahar ve yaz aylarına tercih ettiği joggerlar, blazer ceketler ile de uyumlu ürünlerdir. 

  Jogger Pantolon
 • Ağustos 08, 2022 Moda

  Yaz, kış fark etmeksizin erkek modanın en sevilen parçası, jean pantolonlardır. Uygun bir gömlek, tişört, kemer ve ayakkabıyla da oldukça havalı görünebilirsiniz. 

  Jean Pantolon
 • Temmuz 29, 2022

  Havaların serinlemesiyle, elbise dolaplarının en gözde parçaları haline gelen sweatshirt çeşitleri hem gündüz hem de akşam saatlerinde oluşturacağınız farklı kombinleri renklendirmeye hazır. Dokusu, tasarımları ve sıcacık saran tasarımları ile hemen her erkeğin tarzını tamamlayan modeller özellikle kış modası denildiğinde tüm parçalar arasında en çok tercih edilenler listesinin başlarında yer alıyor. Farklı tasarımlara sahip olsa da genel olarak spor bir şıklık sunan sweatshirt modelleri ile ister gündelik hayatınızı isterseniz iş hayatınızı renklendirmeniz mümkün. 

  Sweatshirt
 • Temmuz 28, 2022 Moda

  Özellikle son yıllarda dilimize dahil olan yabancı kökenli kelimeler arasında outfit kelimesi de sıklıkla telaffuz edilmeye başladı. Durum böyle olunca akıllara gelen soruların başında, outfit ne demek sorusu yer alıyor. İngilizce bir kelime olan outfit, kıyafet anlamını taşır. Kadın ya da erkekler tarafından kullanılan her türlü kıyafet parçası outfit olarak nitelendirilir. Kelimenin, dilde kullanım bulan farklı yan anlamları olmakla birlikte, moda sektöründe kullanımı ana anlam üzerinden yapılır. Modacılar, kıyafet satıcıları ya da moda takipçileri tarafından kullanılan outfit kelimesi, kıyafeti niteler. Outfit kıyafet kalıbı zaman zaman karşımıza çıksa da aslında temel olarak aynı anlama gelen iki farklı dile ait kelimeden oluştuğu için hatalı kullanım olarak kabul edilir.

  Outfit